Moja vinotéka

moja nabídka

Snídaně

Přes jarní a letní sezónu  můžete v Mojí nastartovat den snídaňovým menu, ke kterému patří i výběrová káva a nějaký sladký drink pro oslazení celého dne. Moja vinotéka je zkrátka ideální místo, kde začít den.

Moja je ideální místo, kde začít den hezky.

 

Něco k vínu

K vínu si můžete vybrat z rozmanité nabídky oblíbených snacků, mezi které se řadí například batátové hranolky s dresinkem, domácí játrová paštika s cibulovou chutney omáčkou, vaječná tortilla nebo sendviče nejrůznějších kombinací. Nabídku obměňujeme dle sezónních potravin.

Firemní akce

Kromě vynikajících vín, kávy a nejrůznějších dobrot patří do naší nabídky také možnost uspořádat u nás například firemní akce, jako jsou prezentace, školení, workshopy nebo firemní večírky. Moja je místo s osobitým kouzlem, které dokáže obsáhnout jak formálnější příležitosti tak i ty, kde je žádoucí uvolněná atmosféra.

Oslavy

Moja je ideální prostor pro oslavy nejrůznějších druhů od těch rodinných přes rozlučky se svobodou, maturitní večírky až po školní srazy. Díky zahrádce je ve vinotéce nespočet možností dle konkrétních přání zákazníků a kapacita i pro akce s větším počtem hostů.

Rauty

Abyste na firemních večírcích a rodinných oslavách nezůstali o hladu, nabízíme také rauty, které jsou, stejně jako zbytek naší nabídky, vyráběny z kvalitních, čerstvých lokálních surovin. Zároveň jsou šité na míru individuálním požadavkům každého zákazníka.

Řízené degustace

Pokud se chcete o vínu dozvědět něco více, je možné využít řízené degustace vedené personálem vinotéky. Mimo to, pro více zvídavé zákazníky, je možné dohodnout degustace pod záštitou vinařských organizací, se kterými Moja vinotéka spolupracuje. Jedná se Vinaře od Hradiště a Vína bez hranic, jejichž členové, vinaři, vás mohou provést komplexněji víny z Uherskohradišťska či Valticka a Rakouska.